Чергова переконлива перемога «Власівчанки»
Дівоча футбольна команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Світловодської міської ради 5 - 6 лютого 2017 року взяла участь у Відкритому турнірі з міні футболу «Зимовий кубок МФК «Атекс»» в м. Києві.

У столиці дівчата змагались вперше, були запрошені в Київ завдяки вдалим виступам в м. Шполі, м. Кобеляках та м. Львові.
Боротьба за першість була напруженою, нашій команді протистояли серйозні суперники з м. Києва, м. Василькова, м. Чернігова та м. Броварів.
У перший день турніру «Власівчанка» програла команді «Атекс» з м. Києва з рахунком 1:5, потім обіграла з рахунком 3:1 команду Київської ЗШ № 316.
Другий день був вдалим для команди, дівчата здобули дві переконливі перемоги над командами Василькова та Чернігова, програли команді Броварів. В результаті «Власівчанка» посіла ІІІ почесне місце.

Потрібно відзначити, що гравців «Власівчанки» запрошують змагатися в складі інших команд: Настусенко В., Данилейко О. та Алєксєєва А. представлятимуть «Атекс» в м. Чернігові (за згодою батьків) у квітні 2017 року, Зіброва Д. – «Пантери»(м. Умань) в м. Хмельницькому.


Команда «Власівчанка» вийшла у ІІ етап Чемпіонату України, який відбудеться 26-28 лютого 2017 року в м. Полтава.
Latest from
- За ініціативою Президента Володимира Зеленського Міністр Сергій Шкарлет презентував стратегію розвитку освітньої галузі на 2021 рік
- Реформа системи шкільного харчування – одна з ключових тем Освітнього форуму-2021
- Вітаємо лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки за 2021 рік
- Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської трудової акції "Кролик"
- Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Олександрійського професійного аграрного ліцею - ПРОВЕДЕНО