НОВИНИ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Олександрійського професійного аграрного ліцею - ПРОВЕДЕНО

Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Олександрійського професійного аграрного ліцею.

До повноважень керівника закладу  належать функції, визначені ст. 24 Закону України “Про професійну (професійно-технічну) освіту”, посадовий оклад директора закладу професійної (професійно-технічної освіти) встановлюється відповідно до наказу МОН України від 26 вересня 2005 року № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”та з урахуванням визначених чинним законодавством доплат та надбавок.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов'язки керівника закладу, та стаж  роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше 3 років.

         Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері.

         До заяви про участь у конкурсі додаються:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даний відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • автобіографія;
  • копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія паспорта громадянина України або ID-картки ;
  • копія трудової книжки;
  • довідка про відсутність судимості.

         За бажанням інші документи, які підтверджують професійні та моральні якості.

         Документи подаються особисто до конкурсної комісії департаменту освіти і науки облдержадміністрації з 08 лютого 2021року до 17 год.           10 березня 2021 року за адресою:

         м. Кропивницький, вул. Дворцова, 32/29, кабінет 103.

         За довідками звертатись за тел. 24-03-39 (Подгорна Тетяна Вікторівна)