ОСВІТНІ АКЦІЇ

ВСТУПНА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ випускників 9-х та 11-х класів!
 
Оберіть професію та станьте успішним професіоналом!
 
- Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; тракторист – машиніст с/г виробництва 
- Кухар; кондитер
- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
- Електрогазозварник; монтажник систем утеплення будівель
 
#ХОЧУ_ТУТ_ВЧИТИСЬ #Державний_навчальний_заклад_Професійно_технічне_училище_40_Новоукраїнка 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА 
#Освітній_Простір_Кіровоградщини

КАЗКА - ДИТИНСТВО ДУМКИ

У рамках обласної дитячої акції "Літо - 2023: наближаємо Перемогу" здобувачі освіти разом з бібліотекарем Якимівської гімназії Смолінської селищної ради взяли участь у челенджі присвяченому 105 - й річниці від дня народження В.Сухомлинського "У кожній казці - мудрість і перлина"
   
Казка - дитинство думки. Вона робить світ дитинства яскравим і казковим.
 
#ЛІТО_2023_НАБЛИЖАЄМО_ПЕРЕМОГУ
#відділ_освіти_Смолінської_ТГ 
#ОсвітнійПростірКіровоградщини

ПІДТРИМКА ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ПРООН

#ПТУ38 отримали допомогу від організації ПРООН у вигляді обладнання для професії  "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". 
 
Дане обладнання  дасть змогу майстрам виробничого навчання   розширити робочі місця у майстерні-лабораторії для навчання учнів. 
 
Учні з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"  матимуть змогу відпрацьовувати практичні навички з комутаційною апаратурою.
 
#Крокуємо_у_майбутнє_разом
 
#Професійно_технічне_училище_38_смт_Голованівськ #Хочу_тут_вчитися #Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА #ОсвітнійПростірКіровоградщини #Хочу_тут_вчитися

ДОПОМОГА ТА ПІДТРИМКА ВІД АГЕНЦІЇ UNDP

Організація UNDP надала допомогу мультикоптерами та провела курси  для працівників #Піщанобрідський_професійний_аграрний_ліцей Кіровоградської обласної ради. 
 
Працівники навчального центру від фірми DJI Артем Платоненко та Ярослав Татарчук провели професійний курс навчання для наших викладачів Ковальчука Юрія та Логвіненка Сергія з метою подальшого ознайомлення та навчання здобувачів освіти або військових в місті Києві.
 
Навчання проходило за замовленням агенції UNDP. 
Навчались пілотувати дрони Mavik 3, Mavik Air 2.
Наближаємо допомогу разом! 
#Піщанобрідський_професійний_аграрний_ліцей 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА 
#ОсвітнійПростірКіровоградщини

ЧЕЛЕНДЖ «У КОЖНІЙ КАЗЦІ – МУДРОСТІ ПЕРЛИНА»

Василь Сухомлинський (1918-1970) – видатний український педагог, засновник гуманістичної, новаторської педагогіки. З 1948 по 1970 рік – директор Павлиської середньої школи. 
 
Водночас він був педагогом із самобутнім, оригінальним обличчям, з власним творчим почерком. Василь Сухомлинський – автор низки педагогічних праць: «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Як виховати справжню людину», «Сто порад учителеві», «Батьківська педагогіка» та ін. 
 
Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З метою увічнення 105-ої річниці пам’яті видатного українського педагога-гуманіста з 10 по 14 липня Кіровоградський ОЦЕНТУМ запрошує взяти участь усіх бажаючих у челенджі «У кожній казці – мудрості перлина». 
#Кз_Кіровоградський_Оцентум 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА 
#ОсвітнійПростірКіровоградщини

У КОЖНІЙ КАЗЦІ-МУДРОСТІ ПЕРЛИНА

У рамках ЕКОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ - 2023 учні Созонівського ліцею долучилися до челенджу, "У кожній казці - мудрості перлина!", присвяченого 105-й річниці від дня народження В.О. Сухомлинського, створивши відео книжку

#Хочу_тут_вчитись Кропивницький аграрний фаховий коледж 2023

 
Мрієш стати професіоналом своєї справи у майбутньому?
Не знаєш, який навчальний заклад обрати?
В рамках реалізації обласного Проєкту "Хочу тут вчитись"  пропонуємо тобі  обрати майбутню професію у закладах вищої та фахової передвищої освіти Кіровоградської області.
 
https://youtu.be/N3EM2u0u_0Q
 
#Хочу_тут_вчитися
#Кропивницький_аграрний_фаховий_коледж
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#ОсвітнійПростірКіровоградщини

КАЗКИ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

"Казка - це зернятко, з якого проростає емоційна оцінка дитини життєвих явищ" (В.Сухомлинський)
✅30 червня діти разом з вихователями Дордюк О.А. та Свириденко Н.М. ознайомились з казками В.Сухомлинського 
https://derevo-kazok.org/kazki-vasilja-suhomlinskogo/.
✅Мета: вчити уважно слухати літературний твір, запам'ятовувати його, робити висновки,
розвивати пам'ять, увагу, вміння відповідати на запитання, виховувати любов до художніх творів, шанобливе ставлення до природи та один до одного.
#Акція_Літо_2023
#Знамянська_спеціальна_школа_КОР
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#ОсвітнійПростірКіровоградщини

ЛЮДИНА НАРОДЖУЄТЬСЯ, ЩОБ ЛИШИТИ ПО СОБІ СЛІД ВІЧНИЙ

До 105-річниці від дня народження Василя Сухомлинського у Гайворонському політехнічному фаховому коледжі (https://www.facebook.com/DVNZ.GPK) відбулися педагогічні читання.
 
Викладач історії Наталія Михайлівна Першегуба підготувала змістовну доповідь про розуміння Сухомлинським проблеми майстерності викладача на занятті, ознайомила  з його науковими працями та творами для дітей, підкресливши неоціненний внесок Василя Олександровича в педагогічну науку. Під час заходу були...
 
 
#Гайворонський_політехнічний_фаховий_коледж
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#ОсвітнійПростірКіровоградщини

КЛАСТЕР «ІДЕЇ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО У ВИМІРІ НУШ»

В травні 2023 року в КЗ «Олександрівський ліцей №1» було проведено методичний кластер «Ідеї В.О.Сухомлинського у вимірі НУШ», присвяченого 105-й річниці від дня народження видатного українського педагога:
• Творчий калейдоскоп «А над світом українська вишивка цвіте» (виготовлення травничка «Козачок», орнаментів із макаронів, сорочки-вишиванки з паперу – класний керівник 2-А класу Чернишенко Л.О., асистент вчителя Лебідь О.А.);
 
• Майстер-клас із приготування вареників «Добрий вареник-міцна Україна» (практичний психолог Галицька Н.В., соціальний педагог Григор’єва Т.А.);
 
• Майстер-клас «Петриківський розпис» (учитель образотворчого мистецтва Самохвал І.В.);
 
• Майстер-клас із вишивки «Скарби бабусиної скрині» (історичний екскурс зі створення українських вишиванок – бібліотекар Воропай Є.М.);
 
• Оформлення локації на стіні за книгою В.О. Сухомлинського «Квітка сонця» (учитель образотворчого мистецтва Самохвал І.В.).
 
#Відділосвіти_ОлександрівськоїТГ
#ОсвітнійПростірКіровоградщини
Subscribe to this RSS feed