У Кіровограді віджималися вчителі фізкультури у пам’ять про бійців, які покінчили життя самогубством

Вчителі фізичної культури з усіх кіровоградських шкіл долучилися до всеукраїнського флешмобу #22PushupChallenge в пам’ять про бійців, які наклали на себе руки.
У флешмобі взяла участь і начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, яка віджималася разом з вчителями фізкультури.
"Ми слідкували за флешмобом через мережу інтернет, і коли нам передали естафету - прийняли виклик. А естафету передали усім закладам освіти міста»," - наголосила Лариса Костенко.
Нагадаємо, рятувальники обласного центру долучилися до всеукраїнського флешмобу #22PushupChallenge в пам’ять про бійців, які наклали на себе руки. Також цей флешмоб підтримали копи Кіровограда та кіровоградські кіборги.



Джерело: DOZOR
Latest from
- За ініціативою Президента Володимира Зеленського Міністр Сергій Шкарлет презентував стратегію розвитку освітньої галузі на 2021 рік
- Реформа системи шкільного харчування – одна з ключових тем Освітнього форуму-2021
- Вітаємо лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки за 2021 рік
- Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської трудової акції "Кролик"
- Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Олександрійського професійного аграрного ліцею - ПРОВЕДЕНО