Кропивницькі школярі допомагають бійцям у зоні АТО
Учні навчально-виховного комплексу №20 м. Кропивницький займаються волонтерською допомогою військовим частинам Збройних Сил України, які перебувають у зоні АТО.

"Вперше, ми познайомились з учнями НВО№20 ще в наметі, який стояв на пл.Б.Хмельницького понад 7 місяців, коли вони завітали до нас разом з невтомною Олена Горобець, вчителем праці, І принесли власноруч пошиті флісові балаклави та виготовлені запарафінені влагостійкі сірники, один такий сірник горить 4 хвилини і не легко гасне, на відміну від звичайного... Потім почали робити парафінові свічки-грілки, пекти імбірні пряники, які прикрашали патріотичною символікою, імбирні льодяники від кашлю, плести маскувальні сітки! А які вони роблять роворічні коробочки для бійців! В них ми складаємо смачненьке, бо на війні теж чиїсь діти, а чужих дітей не буває. Сподіваємось, що цього року не один солдат посміхнувся і на Світлодарській дузі, і в Промзоні, і в Широкіному, і в Зайцево, і в Водяному, і Сєвєродонецьку, Краматорську та Святогорську!
Також учні виготовляють різні сувеніри, прикраси – модні українські віночки, маки як символ дня Перемоги, букетики штучних квітів, вишивати краватки-метелики, навіть хлопці вишивають. Ці сувеніри школярі продають на благодійних ярмарках.Заробленні кошти вони витрачають на закупівлю "кікмор"(купили 7!), купують основу під маскувальні сітки, докладають на фліс, купують муку, цукор, імбирь, нитки!... Серцем та душею вони як дорослі, адже можна заробляти перші гроші й витрачати на свої забаганки, а можна – на порятунок Країни. І так третій рік ! наші діти, діти війни (пишу, аж моторошно...) наближають Перемогу, в той час, коли більшість дорослих втомилася від війни...", - розповіла І. Колпак.
За словами активістки адміністрація школи йде на зустріч маленьким волонтерам і у всьому намагається їм допомагати.
Джерело:Трибуна
Latest from
- За ініціативою Президента Володимира Зеленського Міністр Сергій Шкарлет презентував стратегію розвитку освітньої галузі на 2021 рік
- Реформа системи шкільного харчування – одна з ключових тем Освітнього форуму-2021
- Вітаємо лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки за 2021 рік
- Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської трудової акції "Кролик"
- Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Олександрійського професійного аграрного ліцею - ПРОВЕДЕНО