Чабаненко Сергій Васильович

Чабаненко Сергій Васильович

АКЦІЯ «ЛІТО - 2024. НЕЗАБАРОМ ПЕРЕМОГА!» В КІРОВОГРАДСЬКІЙ МАЛІЙ АКАДЕМІЇ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

10 червня 2024 року в рамках проведення акції «Літо – 2024. Незабаром Перемога!» слухачка секції «Мистецтвознавства» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Юлія КВАША, учениця 11 класу Мартоніського ліцею Новомиргородської міської ради Кіровоградської області підготувала для своїх ровесників, юних мистецтвознавців з Панчівського ліцею Новомиргородської міської ради Кіровоградської області цікавий відеофільм про творчість новомиргородського художника-аматора Віктора ШУЛЬГИ. 
 
Юля провела надзвичайно змістовне та цікаве дослідження, розкривши багатогранність творчості митця, його світогляд та тематично-жанрову своєрідність доробку. Слухачі секції отримали змогу здійснити заочну екскурсію до новомиргородського краєзнавчого музею, де знаходиться постійнодіюча виставка Віктора ШУЛЬГИ, та ознайомились з експонатами, що знаходяться в художньому музеї імені О. Осьмьоркіна в місті Кропивницькому.
 
Для цього варто лише ознайомитись з деякими матеріалами: https://youtu.be/Vx3l7tma63A
 
#Кіровоградська_МАН
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
Read more...

КІРОВОГРАДЩИНА. НМТ-2024: ОСНОВНА СЕСІЯ. ДЕНЬ 8

07 червня 2024 року майбутні абітурієнти бралися до виконання національного мультипредметного тесту (НМТ).
 
Працювали 10 тимчасових екзаменаційних центрів (НМТ), для роботи в яких було залучено 92 працівника та 32 аудиторії. 
 
Із зареєстрованих 419 учасників НМТ на тестування з'явилися 416 осіб, що склало 99,3%.
 
Нестандартні ситуації (повітряна тривога) вирішені. Тестування завершили всі учасники.
 
#НМТ_2024
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
Read more...

ОБЛАСНА АКЦІЯ «ЛІТО–2024. НЕЗАБАРОМ ПЕРЕМОГА!»

Сьогодні, 7 червня 2024 року, під головуванням Ельзи Лещенко, директорки департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації, відбулася нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти обласного підпорядкування.
 
Під час наради було обговорено такі питання:
– Організація дозвілля та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою держави та під час літніх канікул залишаються у закладах освіти.
– Співпраця закладів загальної середньої та позашкільної освіти під час літніх канікул у рамках обласної акції «Літо-2024. Незабаром Перемога!».
– Організація літнього відпочинку та ознайомлення з планами виховних заходів у закладах обласного підпорядкування.
– Необхідність здійснення профілактичної роботи для запобігання самовільному залишенню учнями закладів освіти під час літніх канікул.
– Звітність щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають за кордоном.
– Дотримання фінансової дисципліни у закладах освіти обласного підпорядкування.
 
Відповідно до Розпорядження начальника облвійськадміністрації від 30 травня 2024 року № 474 -р "Про організацію дозвілля та розвитку дітей влітку 2023 року" керівникам закладів освіти обласного підпорядкування та територіальних громад було доручено забезпечити якісний відпочинок для всіх дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, враховуючи їхні побажання та інтереси, влітку 2024 року.
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА 
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
Read more...

УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ IV (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» (ФОТО)

 
Сьогодні, 7 червня 2024 року, у Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті Кіровоградської обласної ради відбулося урочисте нагородження переможців IV (обласного) етапу проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ».
 
У заході взяли участь Андрій Райкович, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації, Юрій Дрозд, голова Кіровоградської обласної ради, Катерина Колтунова, заступниця начальника ОВА, Ельза Лещенко, директорка обласного департаменту освіти і науки, Андрій Щетина, начальник обласного управління молоді та спорту, а також тренери та команди переможці.
 
Проєкт «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України та Кіровоградською обласною військовою адміністрацією.
 
З вітальним словом до переможців звернулися Андрій Райкович та Юрій Дрозд, які нагородили тренерів та команди переможниць:
 
1. Баскетбол (юнаки) – КЗ «Ліцей "Перспектива" Світловодської міської ради Олександрійського району» – тренер команди Лисак Володимир Олексійович.
2. Баскетбол (дівчата) – Ліцей №3 «Гармонія» Помічнянської міської ради Новоукраїнського району – вчитель фізкультури Аріель Фідальго.
3. Волейбол (дівчата) – КЗ «Ліцей сучасної освіти "Інтелект" Світловодської міської ради Олександрійського району» – вчитель фізкультури Дмитрієв Ігор Володимирович.
4. Волейбол (юнаки) – Мультипрофільний ліцей Олександрійської міської ради – вчитель фізкультури Володимир Михальчук.
5. Черліденг – Опорний заклад Ліцей №1 імені Героя України Є.С. Березняка Помічнянської міської ради Новоукраїнського району – керівник Щербина Анна Юріївна.
6. Футзал – Бобринецький ліцей №1 Бобринецької міської ради Кропивницького району – вчитель фізкультури Сергій Квашенко.
7. Спортивне орієнтування – КЗ «Преображенська гімназія» Кропивницької міської ради – вчитель фізкультури Лариса Алексєєнко.
 
Кіровоградщина багата на талановитих спортсменів, які своєю працею і наполегливістю здобувають перемоги, і нам є ким пишатися. 
 
#Кіровоградська_ОВА 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА 
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
Read more...