Облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти у 2026 році
16 грудня 2025 року відбулася робоча нарада під головуванням Надії Кузьмичової, заступниці Міністра освіти і науки України, в якій взяли участь представники департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації. ФОТО
Учасники наради обговорили проєкт змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту (облаштування укриттів).
Обсяг субвенції на укриття на 2026 рік, визначений у ЗУ "Про Державний бюджет України":
– спрямовується на: будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт шкільних укриттів, завершення проєктів, розпочатих у попередній період;
– для таких закладів:
спеціальних закладів освіти, закладів освіти, у яких навчається не менше 200 учнів та які єдині у громаді.
У 2025 році погоджено комісією Міністерства освіти і науки України 3 проєкти укриттів у школах Кіровоградської області загальною вартістю понад 158 млн грн, з яких 119,5 млн. грн. було виділено з державного бюджету. Реалізація проєктів дозволить закладам освіти проводити навчання в очній формі для 1500 учнів у:
– ліцеї "Інтелект" Знам'янської міської ради;
– ліцеї №3 “Гармонія” Помічнянської міської ради;
– Новомиргородському ліцеї №1 Новомиргородської міської ради.
#Міністерство_освіти_і_науки_України
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
Latest from
- Кіровоградщина. НМТ-2026: Основна сесія. День 5
- День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України
- Подавай документи до Національної академії сухопутних військ напряму!
- Департамент освіти і науки ОВА уклав меморандум про співпрацю з Кіровоградським Товариством Червоного Хреста
- Кіровоградщина. НМТ-2026: Основна сесія. День 4