НОВИНИ

Вітаємо учасників Всеукраїнської благодійної акції “ Назустріч мрії ІV”!

 18 .07.2016. До управління освіти,  науки, молоді та спорту  облдержадміністрації надійшов лист Президента Міжнародного Благодійного фонду “Сильні духом” Рівіля Кофмана, у якому повідомляється про завершення Всеукраїнської благодійної акції “ Назустріч мрії ІV”, до якої з вересня 2015 року до квітня 2016 року приєдналося 1312 шкіл та дошкільних навчальних закладів із 25 областей  України та зібрано 753 522,06 гривень.

    В акції брали активну участь і 47 навчальних закладів Кіровоградської області, якими було зібрано суму 22 137. 01 грн.  Благодійні кошти   були направлені на проведення дитячих програм, підтримку батьків хворих дітей, які долають рак, та ремонт дитячого центру “Казковий світ”.

   Разом  із організаторами акції управління  науки, молоді та спорту  облдержадміністрації дякує  за зроблені кроки назустріч здійсненню мрії сотень дітей, добрі серця  благодійників з навчальних закладів Бобринецького. Гайворонського, Добровеличківського, Долинського, Кіровоградського, Компаніівського, Новгородківського, Новоархангельського, Новоукраїнського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів, Кіровограда та Олександрії.

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації