НОВИНИ

Вагомий успіх школяра з Богданівки

Педагоги та вихованці Богданівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені І.Г. Ткаченка  Знам'янського району завжди пишаються своїми колишніми учнями Серед цьогорічних випускників відзначився своїми успіхами в навчанні, зокрема Анатолій Шестаков, який у складі 6270  цьогорічних випускників навчальних закладів області брав участь  узовнішньому незалежному оцінюіванні знань  з української мови і доягнув максимального результату, який дорівнює 200 набраних балів.

   Успіх сільського школяра не випадковий, бо й саме поняття рідної мови він повязує із поняттям рідної землі, батьківського дому,материнського тепла, вітчизни. Ще з дитинства він збагнув відтінки рідного слова, розумом і серцем осягнув гідність та велмч україни.Тому й вірить  в свій рід, у себе й Україну.

 Анатолій - багаторазовий переможець обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови, Міжнародних конкурсів знавців української мови ім. Петра Яцика та мовно-літературному конкурсу учнівської та студентської молоді імені. Тараса Шевченка , є лауреатом стипендії КабінетуМіністрівУкраїни.  А ще  він брав участь  у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з темою "Інтернет-сленг школярів" де посів ІІІ місце".
- Своєми неабиякими  учнівськими досягненнями Анатолій завдячує вчительці української мови та літератури Олені Володимирівні Ковальовій.  Має намір подавати документи на вступ до кількох престижних вишів держави, а ще хоче стати журналістом, хоча  в остаточній думці ще не визначився.Адже має потяг і до вивчення іноземних мов, зокрема східних та міжнародної інформації.
 Днями із здібним юнаком та його батьками зустрівся  під час перебування в школі голова ОДА Сергій Кузьменко,який подарував  йому планшет, а вчительці - орфографічний словник та познайомився з її творчим ужинком,який допомагає випускникам школи у вивченні української словесності та бути успішними на сонячних гонах їхнього самостійного післяшкільного життя.

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації