НОВИНИ

Засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань освіти, науки

У четвер, 25 червня, відбулося засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї та молодіжної політики. На засіданні директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко представила звіт щодо виконання обласних програм та ініціатив.

Члени комісії заслухали інформацію про стан виконання обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року за підсумками першого кварталу 2026 року. Також було розглянуто проєкт рішення щодо затвердження в новій редакції положення про присудження обласних премій переможцям та учасникам Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, а також педагогічним і науково-педагогічним працівникам.

Окрему увагу депутати приділили кадровим питанням. Комісія підтримала проєкт рішення про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». 


Детальніше…