Профільна освіта у обласному науковому ліцеї
Заступниця Міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова ознайомилася з роботою колективу Центральноукраїнського наукового ліцею.
Було порушено питання необхідності розробки нових типових навчальних планів для учнів старшої школи у наукових ліцеях. Колектив закладу продемонстрував пані Надії власні напрацювання, які можуть лягти в основу плану для всіх ліцеїв України наукового спрямування.
Із заступницею міністра обговорено ключові питання, важливі для розвитку академічних ліцеїв:
✅ Організація освітнього процесу в академічному ліцеї: від профілів до навчальних планів
✅ Новий зміст профільної середньої освіти та алгоритм упровадження профільного навчання
✅ Формування освітніх профілів та індивідуальних освітніх траєкторій для кожного учня і учениці
Такі зустрічі – це потужний ресурс для вдосконалення системи освіти, адже вони допомагають ліцеям якісно впроваджувати реформи та надавати дітям сучасну, конкурентоспроможну освіту. Центральноукраїнський науковий ліцей продовжує бути простором, де народжуються нові ідеї для розвитку української школи!
#Кіровоградська_МАН #Центральноукраїнський_науковий_ліцей
#Міністерство_освіти_і_науки_України
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
Latest from
- Формування мережі закладів профільної середньої освіти в Кіровоградській області: нові виклики та рішення
- Організація освітнього процесу на Кіровоградщині у 2026 році
- Кіровоградщина. НМТ-2026: Основна сесія. День 5
- День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України
- Подавай документи до Національної академії сухопутних військ напряму!