НОВИНИ

Засідання постійно діючої кадрової комісії з питань діяльності керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

21 січня 2021 року у департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації відбулось засідання постійно діючої кадрової комісії з питань діяльності керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Розглядалось питання щодо подальшого перебування на посаді директора ДНЗ «Благовіщенський професійний ліцей» ПЛУТАРА Сергія Васильовича, термін дії контракту якого закінчується 31 січня 2021 року.

Заслухавши звіт директора про виконання умов контракту, про роботу на посаді директора в цілому та ознайомившись із програмою розвитку закладу, яку запропонував ПЛУТАР Сергій Васильович (зазначені матеріали можна знайти за посиланням https://drive.google.com/file/d/16b1nncLOS4kJdgnD3mGIUpzoeLZjBdpH/view?usp=sharing), кадрова комісія прийняла рішення рекомендувати директору департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації продовжити трудові відносини з ПЛУТАРЕМ С.В. на посаді директора ДНЗ «Благовіщенський професійний ліцей».