Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського


Обласна педагогічна премія імені В.О.Сухомлинського (далі - педагогічна премія) присуджується щороку на конкурсній основі особам, які є громадянами  України, працівникам органів управління освітою, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам закладів освіти, представникам громадських організацій за значні досягнення в розвитку освіти, у творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності у сфері дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової  передвищої, вищої і післядипломної  освіти області.

Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно за основним місцем роботи особи, у трудових колективах установ, організацій, закладів освіти незалежно від типу і форми власності, а також громадськими організаціями. У разі висування кандидатур громадськими організаціями до документів додається експертна оцінка, надана установами та закладами галузі освіти.
Керівники установ, організацій, закладів освіти, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально, до 01 травня 2021 року, подають секретареві конкурсної комісії подання.

До подання додаються такі документи:

  • біографічна довідка та довідка про трудову діяльність,
  • розгорнута характеристика педагогічної, наукової, громадської діяльності із зазначенням конкретних заслуг,
  • завірена копія паспорта (1, 2 сторінки),
  • завірена копія ідентифікаційного коду,
  • згода на збір та обробку персональних даних.

Не допускаються до участі в конкурсі особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія раніше.

Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 01 травня 2021 року за адресою: Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації,  вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, 25022.

За довідками звертатись до секретаря конкурсної комісії за телефоном (0522)  24-03-39.