РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ ВЕТЕРАНСЬКОГО РОЗВИТКУ ПРИ ЦДУ
28 травня в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулась робоча зустріч з питання створення Центру ветеранського розвитку.
У робочій зустрічі брали участі заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерина Колтунова, директорка департаменту освіти і науки ОВА Ельза Лещенко, ректор університету Євген Соболь та представники Мінветеранів при ОВА, Державної служби зайнятості Кіровоградської області.
Під час зустрічі обговорили питання про створення Центру ветеранського розвитку на базі ЦДУ та пошуки іноземних донорів.
Подібні центри вже створені в інших областях за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, та існують при закладах освіти. Основними їх функціями є підвищення кваліфікації, психологічна та соціальна підтримка, реабілітація, а також консультування ветеранів війни з різних питань.
#ЦДУ
#Кіровоградська_ОВА
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини