НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛИ ЩЕ ДВА КЛАСИ БЕЗПЕКИ

У філіях Ганнівського та Петрівського ліцеїв відбулося відкриття безпекових лабораторій фахівцями ГУ ДСНС у Кіровоградській області. Відтак у області функціонує 90 класів безпеки.

У супроводі рятувальників ліцеїсти вперше переступили пороги навчальних кабінетів, де здобуватимуть знання з основ безпеки.

Під час занять школярі повторили вже відомі їм вимоги пожежної безпеки, пригадали правила безпеки у побуті, особливо в опалювальний період. Від фахівців Служби порятунку діти отримали поради та рекомендації щодо дій у разі знаходження вибухонебезпечних пристроїв та їх не менш небезпечних уламків.

Дітям нагадали про те, які небезпеки зимового періоду чатують на необачних, та надали поради, як їх уникнути. Також закликали не ігнорувати сповіщень про повітряну тривогу.