НОВИНИ

НАРАДА З ВІДЗНАЧЕННЯ 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Сьогодні, 13 лютого 2024 року, в департаменті освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації під головуванням Ельзи Лещенко відбулась нарада з питання відзначення в області 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, художника та патріота України.
У нараді активно взяли участь Ганна Суркова та Андрій Лісота, депутати Кіровоградської обласної ради, а також Олег Поркуян та Олена Арутюнян, керівники закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування. Також брали участь Віталій Дмитрук - директор КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” та Марія Паливода - заступник директора НМК професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.
Під час наради висвітлювалися ключові аспекти планування заходів з відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Учасники обговорювали конкретні ідеї та ініціативи, спрямовані на здійснення заходів на належному рівні та з врахуванням сучасних безпекових вимог відповідно до рекомендацій Кабінету Міністрів України.
Зокрема, учасники наради визначили конкретні кроки щодо відзначення великого ювілею Тараса Шевченка, розглянули різноманітні формати заходів та висловили впевненість, що це святкування сприятиме поширенню національної свідомості та патріотизму серед молодого покоління.