НОВИНИ

РЕАЛІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" У ЗНАМ'ЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

30 січня 2024 року представники організаційного комітету з підготовки та проведення проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" для учнів закладів загальної середньої освіти Кіровоградської області, Катерина Колтунова, заступниця начальника обласної військової адміністрації та Ельза Лещенко, директорка департаменту освіти і науки ОВА, відвідали Знам'янську міську територіальну громаду.

Координуючи візит гостей  в громаді, міський голова Володимир СОКИРКО, в ході спільного візиту до ліцеїв "Крила України" та "Інтелект" Знам'янської міськради на тренування команд з баскетболу та волейболу,  відзначено активну позицію молоді та вагомість реалізації подібних Проєктів.

Учні під керівництвом  вчителя фізичної культури закладу освіти та амбасадора-заслуженого тренера України з легкої атлетики Ігоря ПОПЛАВКИ продемонструвала свої вміння та навички у відпрацюванні елементів гри у волейбол  та фрагмент потужної, видовищної гри.

Відвідання представниками організаційного комітету змагань у Знам'янській міській територіальній громаді пройшло позитивно та сприяло створенню позитивного настрою серед учасників та організаторів. Учні та тренери висловили вдячність за підтримку та вказівки від гостей, а також високо оцінили їхню активну участь у тренувальному процесі.

#Кіровоградська_ОВА #Освіта_Знамянської_громади
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА