УДОСКОНАЛЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ В ЛІЦЕЯХ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ

30 січня 2024 року Знам'янську міську громаду з робочим візитом відвідала делегація у складі заступниці начальника ОВА Катерини КОЛТУНОВОЇ та директорки департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА Ельзи ЛЕЩЕНКО.

За участю міського голови Володимира СОКИРКО делегація оглянула результати реконструкції ліцеїв "Дивосвіт" та "Крила України", визначивши позитивні трансформації у відремонтованих протирадіаційних укриттях (ПРУ):

• ПРУ відремонтовано з урахуванням потреб маломобільних груп населення;
• ПРУ обладнано вентиляцією, каналізовано та облаштовано санітарними кімнатами;
• Учні власноруч внесли ініціативи, щоб зробити приміщення ПРУ арт-зоною, яка символізує віру в Перемогу;
• Ліцей "Дивосвіт" Знам’янської міської ради Кіровоградської області - проведено капітальний ремонт протирадіаційного укриття розташованого в закладі, використано кошти субвенції з державного бюджету 1504,614 тис.грн та співфінансування з місцевого бюджету 682,124 тис.грн;
• Комунальний заклад "Ліцей "Крила України" Знам’янської міської ради – у 2023 році виконано ремонт найпростішого укриття закладу за рахунок коштів міжнародної допомоги (Дитячий фонд ООН).

Представники ОВА висловили позитивну оцінку здійсненим змінам, визнаючи їх важливим внеском у покращення безпечних умов навчання та соціального простору міста. Робочий візит став вагомим кроком у співпраці між різними рівнями управління для спільного досягнення якості освіти та комфорту учнів.

#Кіровоградська_ОВА #Освіта_Знамянської_громади
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА