НОВИНИ

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ

30 січня 2024 року, представники обласної влади здійснили робочий візит до комунального закладу "Знам'янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради". У візиті взяли участь Катерина Колтунова, заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації, та Ельза Лещенко, директорка департаменту освіти і науки ОВА.
 
Ознайомилися із специфікою навчально-виховного процесу та заходів, що проводяться у школі. Особливий інтерес вони виявили до укриття та тренувань з черліденгу, які проводяться в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" (1-ший шкільний етап змагань).
 
Під час візиту також вразила корекційно-розвивальна та лікувально-профілактична робота школи. Особлива увага приділялася корекційним та логопедичним заняттям, вправам з лікувальної фізкультури та медичним процедурам з фізіотерапії і масажу, які, за словами представників школи, надаються на високому рівні всім учням.
 
Візит виявився конструктивним і дозволив краще ознайомитися з освітнім процесом та потребами Знам'янської спеціальної школи. Ініціативи школи, такі як участь у спортивних змаганнях та високий рівень надання корекційно-розвивальних послуг, отримали позитивну оцінку.
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА 
#Освітній_Простір_Кіровоградщини