ВСЕСВІТНІЙ КУБКИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ОСВІТИ: РЕЗУЛЬТАТИ

22-27 січня 2024 року Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості підготовлені та проведені онлайн Всесвітні Кубки з інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» та «Що? Де? Коли?» до Міжнародного дня освіти. Ці змагання входять у залік 5 та 6 етапів ХХV відкритого Чемпіонату Кіровоградщини з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2023/2024 навчального року.

Всесвітні Кубки з інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» та «Що? Де? Коли?» до Міжнародного дня освіти – це індивідуальний та командний види інтелектуальних змагань, у яких взяли участь понад 1000 учасників з майже усіх громад Кіровоградщини та гості з Дніпропетровської, Донецької, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Чернівецької областей та міста Київ.

Вітаємо переможців та тренерів переможців!
Дипломи та грамоти за посиланням
#КОЦДЮТ
#Освітній_Простір_Кіровоградщини