НОВИНИ

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ ТРИВАЄ

Вже другий день поспіль триває навчання педагогів дошкільних закладів області за проєктом «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».  У цій групі зібралися  дошкільники Новоукраїнської та Кропивницької територіальних громад.Тренером навчання стала Грузинська Ірина Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.
 
Вчора разом з пані Іриною успішно  відпрацювали етапи ознайомлення, адаптації, мотивації та заглиблення у тематику тренінгу. другий день присвячено практиці та творчим активностям.
 
Висловлюємо слова подяки співорганізаторам навчання - Всеукраїнській громадській організації "Асоціація працівників дошкільної освіти", Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ в Україні)», Міністерству освіти і науки України. 
Старшій викладачці кафедри дошкільної та початкової освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Наталії Гагагіній дякуємо за безпосередню координацію процесу.
Працюємо ...
 
#UNICEF #дошкілля
#Асоціація_працівників_дошкільної_освіти
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)