НОВИНИ

НАРАДА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОВА ЩОДО МОНІТОРИНГУ МІСЦЬ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ВПО

Сьогодні, 24 листопада 2023 року, відбулася нарада щодо результатів моніторингу місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у м. Кропивницький під головуванням Катерини КОЛТУНОВОЇ, заступниці начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації.
 
У нараді брали участь керівники структурних підрозділів ОВА, керівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, відповідальні особи за функціонування місць тимчасового проживання ВПО, а також представники громадськості.
 
Провели нараду з питань реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2023 року №930 "Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб" та результатів моніторингу місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, які створені на базі гуртожитків закладів освіти, культури, охорони здоров'я та розташовані у м. Кропивницький. Обговорили результати моніторингу щодо відповідності умов утримання місць тимчасового проживання ВПО вимогам належності.
 
Також обговорено питання компенсації бюджетним установам вартості спожитих комунальних послуг при безоплатному розміщенні тимчасово переселених внутрішньо переміщених осіб, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 261.
 
В підсумку наради визначено ряд завдань для виконання та здійснення загальної координації діяльності місць тимчасового проживання ВПО, які розташовані в гуртожитках закладів освіти, культури та охорони здоров'я, з метою забезпечення необхідних умов для внутрішньо переміщених осіб на Кіровоградщині.
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)