НОВИНИ

СПІВБЕСІДА З ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМ ТА СОЦІАЛЬНИМ ПЕДАГОГОМ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ

Сьогодні, 23 листопада 2023 року, в департаменті освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації під керівництвом директорки Ельзи Лещенко пройшла співбесіда з соціальним педагогом Людмилою Мазуренко та практичним психологом Світланою Ананченко з Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради.
 
Головна мета співбесіди - втілення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка отримала поштовх від ініціативи першої леді Олени Зеленської.
 
На зустрічі були розглянуті питання щодо виконання Плану роботи практичного психолога/соціального педагога, а також проаналізовані проведені та заплановані заходи в навчальному закладі в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Обговорено роботу з учнями, які можуть зазнавати труднощі у взаємодії з оточуючими або у встановленні соціальних зв’язків, та обговорено питання допомоги учням інтегруватися в шкільне середовище та подолання можливих соціальних бар'єрів. Також було висвітлено аспекти роботи практичного психолога в ліцеї, планування його співпраці з вчителями та адміністрацією для поліпшення психологічного клімату в учбовому закладі.
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)