ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ ПОСТІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ «ДОНДУВС_SPACE4PARTNERS»

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, у Донецькому державному університеті внутрішніх справ, в рамках проєкту Кіровоградської обласної державної адміністрації "Хочу тут вчитись", відбулось обговорення пілотного проєкту постійно діючої платформи "ДонДУВС_space4partners".

У заході взяли участь Катерина КОЛТУНОВА, заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації, Ельза ЛЕЩЕНКО, директорка департаменту освіти і науки ОВА, Сергій ВІТВІЦЬКИЙ, ректор ДонДУВС та керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

"У березні 2023 року було започатковано обласний профорієнтаційний проєкт "Хочу тут вчитись", спрямований на розвиток освіти та збільшення кількості вмотивованих студентів, які прагнуть навчатись у закладах освіти Кіровоградської області. Також проєкт "Хочу тут вчитись" буде продовжено у 2024 році. ДонДУВС уже понад рік в Нашому Місті, яке, сподіваюсь, стало для Вас другою домівкою. Зараз місто Кропивницький стало потужним освітнім центром України, і мені приємно наголосити, що ДонДУВС робить свій активний внесок в розбудову та активно співпрацює з нашою громадою", – повідомила Катерина КОЛТУНОВА.

Ельза ЛЕЩЕНКО акцентувала увагу на активну навчальну практику з ювенальної превенції безпосередньо в закладах освіти області, співпрацю з учнями під час реальної діяльності.

Під час заходу були презентовані спеціальності ДонДУВС в рамках дискусії "Вища освіта – вагомий внесок в економіку Кіровоградщини".

#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)