НОВИНИ

ПРЕЗЕНТОВАНО АТЛАС НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ТУРИЗМУ

В рамках відзначення 105 річниці від дня народження Василя Сухомлинського в режимі он-лайн презентовано яскраве науково-популярне видання - Атлас науково-педагогічного туризму «Творча спадщина Василя Сухомлинського та Нова українська школа».
 
В презентації взяли участь освітяни понад 70 закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які впроваджують ідеї та творчу спадщину Сухомлинського, працюють над вирішенням педагогічних проблем сучасної освіти.
 
Видання стане в нагоді творчим, мобільним освітянам, адже містить інформацію про адреси нового педагогічного досвіду Кіровоградщини (сайти, електронні адреси), інформацію про новий туристичний маршрут «Місцями життя і діяльності Василя Сухомлинського», цікаві факти про життя видатного педагога та вшанування його памʼяті, ілюстрації «місць сили» педагогічної спільноти.
 
Електронна версія Атласу (https://drive.google.com/file/d/1pC44IJQaQGNXkfDcHChh_EppX_qiLxR6/view) є доступною на сайті Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського (посилання (https://drive.google.com/file/d/1pC44IJQaQGNXkfDcHChh_EppX_qiLxR6/view)).
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)