НОВИНИ

У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОВА ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ПИТАННЯМИ РОБОТИ STEAM-ЛАБОРАТОРІЙ В ШКОЛАХ

Сьогодні, 22 листопада 2023 року відбулася робоча зустріч з питаннями STEAM-лабораторій в закладах середньої загальної освіти під головуванням Катерини КОЛТУНОВОЇ, заступниці начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації.
 
У зустрічі також взяли участь – Ельза ЛЕЩЕНКО, директорка департаменту освіти і науки ОВА, Максим ГОДУНКО, завідувач STEAM-лабораторії, кандидат технічних наук, ЦНТУ, Денис ДЕНИСОВ, завідувач STEAM-лабораторії Кіровоградської малої академії наук, Світлана ЄФІМЕНКО, старший викладач КОІППО імені Василя Сухомлинського.
 
STEAM – це напрямок в освіті, який навчає дітей природничих наук, технологій, інженерії, мистецтва та математики.
 
Під час зустрічі розглянули розвиток STEAM-лабораторій для школярів у Кіровоградській області. Максим ГОДУНКО презентував робочий зошит для проведення практичних занять з 3D моделювання та робототехніки.
 
«Виконуючи завдання з цього робочого зошиту, дитина практично навчиться моделювати в 3D просторі та друкувати на 3D принтері, ознайомиться з основами схемотехніки та програмування, а також зможе реалізувати бізнес-ідеї», – повідомив Максим ГОДУНКО.
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)