НОВИНИ

СПІВБЕСІДА З ПРАКТИЧНИМИ ПСИХОЛОГАМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ ПЕДАГОГАМИ ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ ТА ПІЩАНОБРІДСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ШКІЛ

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, у департаменті освіти і науки Кіровоградської ОВА відбулася співбесіда з практичними психологами та соціальними педагогами під керівництвом директорки Ельзи Лещенко.
 
Учасники співбесіди:
– Толок Наталія, практичний психолог Знам’янської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради;
– Страханова Ганна, соціальний педагог Знам’янської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради;
– Деркач Валентина, практичний психолог Піщанобрідської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради;
– Рубан Наталія, соціальний педагог Піщанобрідської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради.
 
Метою співбесід є реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
 
Під час співбесіди розглянули аспекти роботи практичного психолога в школі, планування психолога у співпраці з вчителями та адміністрацією для покращення психологічного клімату в школі. Також були розглянуті методи роботи з учнями, які можуть мати проблеми зі стресом чи адаптацією, а також допомогу учням у збереженні психічного здоров'я під час навчання в умовах стресу чи труднощів.
 
В рамках обговорення було визначено план соціального педагога щодо співпраці з учителями та іншими спеціалістами школи для оптимального супроводу учнів. Також обговорено роботу з дітьми, які можуть мати труднощі у взаємодії з оточуючими або у встановленні соціальних зв’язків та допомогу учням інтегруватися в шкільне середовище та подолати можливі соціальні бар'єри.
 
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)