НОВИНИ

СПІВБЕСІДА З ПРАКТИЧНИМИ ПСИХОЛОГАМИ ТА СОЦІАЛЬНИМ ПЕДАГОГОМ ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИХ ЛІЦЕЇВ-ІНТЕРНАТ

Сьогодні, 21 листопада 2023 року, в департаменті освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації під керівництвом директорки Ельзи Лещенко пройшла співбесіда з соціальним педагогом та практичними психологами ліцеїв-інтернат.

Головна мета співбесіди - втілення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка отримала поштовх від ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Учасники співбесіди:
– Якимчук Ганна, практичний психолог Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернат Кіровоградської обласної ради;
– Момот Наталія, соціальний педагог Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернат Кіровоградської обласної ради;
– Артеменко Оксана, практичний психолог Центральноукраїнського ліцею-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради.

На зустрічі були розглянуті питання щодо виконання Плану роботи практичного психолога/соціального педагога, а також проаналізовані проведені та заплановані заходи в навчальному закладі в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Обговорено роботу з учнями, які можуть зазнавати труднощі у взаємодії з оточуючими або у встановленні соціальних зв’язків, та обговорено питання допомоги учням інтегруватися в ліцейне середовище та подолання можливих соціальних бар'єрів. Також було висвітлено аспекти роботи практичного психолога в ліцеї, планування його співпраці з вчителями та адміністрацією для поліпшення психологічного клімату в учбовому закладі.

#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися (https://t.me/osvita_prostir_kir)