БЛАГОДІЙНА ЕКСПОЗИЦІЯ «ВСЕ БУДЕ ПАЛЯНИЦЯ!» У КРОПОПИВНИЦЬКОМУ

Сьогодні, 17 листопада 2023 року запам'яталася благодійна експозиція «Все буде паляниця!», яка відбулася на площі біля Кропивницької міської ради.

Участь у заході взяли 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  Кропивницький аграрний фаховий коледж та Кропивницький фаховий коледж харчування та торгівлі. Також брали участь Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та 36 територіальних громад Кіровоградщини. Мета заходу - зібрати кошти на придбання пікапа для ЗСУ, і ціль була встановлена на рівні 300 тисяч гривень.

Учасники експозиції продемонстрували різноманітні випічку з нового урожаю борошна, представивши короваї, пироги, кондитерські вироби та пиріжки з різними начинками - загалом понад 3500 одиниць.

Ця благодійна ініціатива стала продовженням волонтерської діяльності закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти області, які почали допомагати ЗСУ з лютого 2022 року.

#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА