НОВИНИ

ІНСАЙТИ СЬОГОДЕННЯ ВІД ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ КІРОВОГРАДЩИНИ: ПРОДОВЖЕННЯ 2

Продовжуємо ІНСАЙТSTORIES обласного конкурсу «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини» у секції «Зоологія».
 
Війна змінила звичне життя не лише людей, а й тварин. Тому  12 юних науковців представили свої навчальні проєкти в секції зоологія, де показали світ війни очима тварин. 
 
У свої роботах учні продемонстрували наслідки впливу війни на свійських та диких тварин, показали як важко вони переживають стрес, шок, дезорієнтацію, нові звуки, запахи. Від вторгнення та дій окупантів звірі помирають, зазнають каліцтв, вимушені тікати та перебувають на межі зникнення.
 
Для того, щоб зберегти та покращити життя тваринам,  юні дослідники показали принцип роботи зооволонтерів та проблеми з якими вони зіштовхнулися. Приємно відзначити, що деякі  учасники наукової конференції, також беруть активну участь у волонтерському русі і навіть змогли дати тваринам з притулку новий дім. 
 
Тому з такими дітьми, які піклуються не лише про себе, а й про братів наших менших, у нашої країни буде неймовірне майбутнє!
 
#Кіровоградська_МАН 
#Центральноукраїнський_науковий_ліцей_інтернат   
#Освітній_Простір_Кіровоградщини | Підписатися https://t.me/osvita_prostir_kir