Майстер клас від оператора БПЛА воїна ЗСУ
Для студентів І-ІV курсів Олександрійського професійного аграрного ліцею, було проведено зустріч із оператором БПЛА та аеророзвідки десантно-штурмових військ Романом ТЕРЕЩЕНКО.
Це була друга зустріч, на якій Роман спочатку дав теоретичний матеріал про користування дронами, та їх роботу, як у військових так і мирних цілях. Потім, разом із учасниками зустрічі, перейшов до практичної частини, де вони змогли спробувати самостійно управляти дроном.
Кожен зміг на собі перевірити, що управляти дроном складно, але і в той же час, захоплює з такою силою, що вже неможливо зупинитись, хочеться відшліфовувати свої навички і бути корисним, як на аграрній ниві так і на фронті.
Адміністрація ліцею дуже вдячна Роману за безцінний досвід, яким він ділиться, розповідає цікаві історії із свого насиченого подіями життя, і побажати йому успіхів та Перемог на всіх фронтах.
Олександрійський професійний аграрний ліцей
Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА
Освітній простір Кіровоградщини
Latest from
- Актуальні питання розвитку професійної освіти Кіровоградщини
- Комунікаційна кампанія «Наставництво — твій досвід у дії»
- Запрошуємо талановитих дітей і молодь з РАС (розладами аутистичного спектру) взяти участь у всеукраїнському онлайн-АРТфестивалі «Мистецький Світ РАС»!
- Кіровоградщина. НМТ-2026: Основна сесія. День 7
- Сучасний освітній простір: нові ініціативи та координація зусиль