Юні кропивничани - лауреати конкурсу аматорських фільмів у Республіці Білорусь

Вихованці відеогуртка КЗ «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» стали лауреатами конкурсу аматорських фільмів у Республіці Білорусь  

За результатами журі У Республіканського конкурсу аматорських фільмів «Я знімаю кіно», проведеного у місті Полоцьк, присвяченого пам’яті фундатора білоруського кіно Юрія Тарича, нагороджено анімаційну стрічку під назвою «Брод» – колективну роботу вихованців відеогуртка нашого закладу Дмитра Остапова, Гліба Кірілескула та Лєри Дмитрашко.

– Задум стрічки, дія якої відбувається одночасно у серпні 1941-го та серпні 2017 року, народився у моїх вихованців ще восени 2017 року, – інформує керівник гуртка Борис Кришкін. – Зйомки тривали майже рік за допомогою фахівців студії «Energy-TV», які взяли на себе питання постпродакшен, створення візуальних ефектів, озвучування, підготовку позакадрової пісні.

 Професійним журі, до складу якого увійшли викладачі республіканської академії мистецтв та режисери національної студії «Білорусьфільм», високо оцінено роботу юних кропивничан, про що свідчать нагороди: спеціальний диплом «За творчу сміливість у розробці теми» від «Білорусьфільму», пам’ятна відзнака у номінації «Краща анімаційна стрічка», диплом лауреата та приз глядацьких симпатій.

Як представник України вихованець відеогуртка Дмитро Остапов взяв участь у присвяченій фестивалю програмі Вітебського телебачення під назвою «Я знімаю кіно».