Обласний педагогічний форум

Обласний педагогічний форум - 2018

У рамках роботи обласного педагогічного форуму, що відбувся 27 серпня 2018 року у м. Новоукраїнка, працювали 9 студій, а саме:

1. Управлінські діалоги «Децентралізація та демократизація управління в Новій українській школі».
  2. Майстер-фест «Як перетворити звичайну сільську школу в НУШ».
  3. Змістовий концент науково-методичного супроводу організації освітнього процесу в Новій українській школі.
  4. Про організаційно-методичні засади забезпечення права на освіту дітям з особливими освітніми потребами.
  5. Методичний дискурс «Сучасна методична служба: нова місія, професійні ролі й функція».
  6. Розвиток та активізація молодіжних ініціатив в умовах децентралізації.
  7. Студія методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою, які відповідають за дошкільну освіту,  керівників, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.
  8. Студія керівників та педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти області
  9. Фінансування загальноосвітніх навчальних закладів.

Модератори кожної студії під час другої частини пленарного засідання підвели підсумки роботи та окреслили основні завдання на новий навчальний рік.

Фотозвіт