структура управління освіти, науки, молоді та спорту кіровоградської обласної державної адміністрації

• Автор: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації
  • Hits: 13578
  • Друк, E-mail

Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації у своїй структурі має кілька відділів, які згідно з Положенням про управління освіти, науки молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 грудня 2015 року №517-р

а саме:

ТАБОРАНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації

(тел.: 24-15-28, 0992103439, 0685302426)

ШАТНА ЛІДІЯ ФРАНЦІВНА

заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації

(тел.: 24-05-74, 0992103439, 0685302426)

СОКОЛЕНКО УЛ'ЯНА ВАСИЛІВНА

(32-23-51)

• Відділ навчальних закладів (тел.: 24-03-44).
    Начальник відділу -  Янкул Світлана Павлівна
  • Фінансово-економічний відділ  (тел.: 24-03-33).
    Начальник відділу - Гриценко Світлана Андріївна
  • Відділ управління персоналом та юридичного забезпечення (тел.: 24-03-39).
    Начальник відділу - Богомолова Ірина Володимирівна
  • Відділ технічного нагляду за капітальним будівництвом та ремонтом приміщень бюджетних установ (тел.: 22-09-69).
    Начальник відділу - Савченко Людмила Анатоліївна
  • Відділ молодіжної політики та виховної роботи
  • Начальник відділу Глобенко Ірина Вікторівна
  • Фінансово-економічний відділ
  • Начальник відділу Гриценко Світлана Андріївна
  • Централізована бухгалтерія  (тел.: 24-07-45).
    Головний бухгалтер - Ляшенко Тетяна Миколаївна
  • Сектор контролю та документознавства
  • Завідувач сектору Андрейченко Інна Анатоліївна

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян

начальником та заступниками начальника управління освіти,
науки, молоді та спорту облдержадміністрації

Прийом проводиться з 14 до 16 години

Посада керівника

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Особистий прийом

Особистий виїзний прийом

Начальник управління

ТАБОРАНСЬКИЙ Володимир Петрович

2-й понеділок,

4-й вівторок

2-а пятниця,

4-а середа

Заступник начальника управління

ШАТНА

Лідія Францівна

3-й понеділок,

1-а пятниця

Заступник начальника управління

СОКОЛЕНКО

Уляна Василівна

1-й вівторок, 3-я пятниця

Основні завдання УПРАВЛІННЯ

• Забезпечення реалізації на території області державної політики у сфері освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, трансферу технологій, інтелектуальної власності.
  • Забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості.
  • Визначення потреб, розроблення пропозицій щодо розвитку та удосконалення мережі навчальних закладів.
  • Створення в межах своїх повноважень умов для реалізації рівних прав громадян України на освіту, соціальний захист дітей дошкільного та шкільного віку, студентської молоді, педагогічних, наукових, інших працівників закладів та установ освіти і науки.
  • Створення умов для здобуття громадянами повної загальної середньої освіти відповідно до освітніх потреб особистості та її індивідуальних здібностей і можливостей, реалізації їх права відповідно до законів України на здобуття вищої освіти.
  • Забезпечення розвитку освітнього, творчого (інтелектуального), наукового та науково-технічного потенціалу з урахуванням національно-культурних, соціально-економічних, екологічних, демографічних та інших особливостей регіону.
  • Здійснення контролю за дотриманням актів законодавства з питань освіти і науки, виконанням навчальними закладами усіх форм власності державних вимог щодо змісту, рівня та обсягу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти, а також за дотриманням актів законодавства у сфері трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності.
  • Координація діяльності навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації, організація роботи з їх нормативного, програмного, кадрового, матеріально-технічного і науково-методичного забезпечення.
  • Управління навчальними закладами, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні.
  • Здійснення атестації навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих на території області, оприлюднення результатів атестації.
  • Забезпечення моніторингу у сфері освіти, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності та трансферу технологій в області, захисту інтелектуальної власності.
  • Участь у забезпеченні реалізації державної політики у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій.
  • Здійснення контролю за дотриманням актів законодавства у сфері трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності.
  • Формування регіональної наукової та науково-технічної політики, впровадження інноваційних заходів, здійснення трансферу технологій, спрямованих на соціально-економічний розвиток області.
  • Сприяння функціонуванню системи науково-технічної та економічної інформації в області, формуванню баз даних і фондів науково-технічної інформації про технології та їх складові, що відповідають потребам області.
  • Сприяння інтеграції вітчизняної освіти і науки у світову систему зі збереженням і захистом національних інтересів.
  • Забезпечення у межах своїх повноважень розвитку різних форм позашкільної освіти, в тому числі за місцем проживання дітей, формування програм розвитку позашкільної освіти, спрямованих на творчий розвиток особистості, виявлення та підтримку обдарованих дітей, талановитої молоді, здійснення навчально-методичного керівництва із зазначених питань.
  • Сприяння міжнародному співробітництву з питань дітей.
  • Участь у підготовці пропозицій до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку області.