Стипендія Президента України для переможців Кіровоградської МАН!

Відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України про призначення стипендій Президента України переможцям ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України 2020 року призначено стипендію Президента України слухачам Кіровоградської Малої академії наук. Серед них:

– випускниця комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» Ярослава Малохатко (ІІ місце в секції педагогіки);

– учениці комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області Олександра Сковпій (І місце в секції кримськотатарської гуманітаристики) і Вікторія Басараб (ІІ місце в секції історії України).

Прагніть тільки вперед, бажаємо всім подальших успіхів і перемог, отримувати заслужену грошову винагороду за свої інтелектуальні досягнення!