Коли відновиться фінансування закладів освіти, переданих до Світловодської міської ради?

10 лютого 2021 року у Світловодській міській раді під час особистого прийому громадян головою обласної державної адміністрації Назаренком А.В. у присутності Світловодського міського голови Маліцького А.І. було розглянуто питання щодо відсутності фінансування закладів освіти, переданих від Світловодського району.

Вирішено невідкладно, 11 лютого 2021 року провести засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради на якому прийняти рішення включення закладів освіти, по яких не здійснюється фінансування, до мережі закладів освіти міста.
Зазначене рішення дозволить у короткий термін відновити фінансування закладів освіти у частині виплати заробітної плати, підвезення дітей шкільним автобусом та забезпечення харчування дітей у закладах освіти.

Фото надані виданням "Світловодськ вечірній"