Призначено обласні стипендії студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти

23 жовтня 2020 року відбулося засідання обласної комісії з питань призначення обласної стипендії студентам закладів вищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Відповідно до порядку денного, комісією розглянуто матеріали 38 претендентів у трьох номінаціях: «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення.

Згідно з рішенням комісії, стипендії отримали:

·        у номінації «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії»:

І місця

КІСЕНКО Олексій Сергійович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

ФІЛОНЧУК Аліна Сергіївна – учениця Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.

ІІ місця

МАМЧУР Софія Ігорівна – студентка Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна»;

СУЛЬЄВ Валентин Михайлович – учень ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей».

ІІІ місця

ПАХОЛІВЕЦЬКИЙ Віталій Юрійович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

МИЦУЛ Вадим Сергійович – учень Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.

·        у номінації «За творчі досягнення»:

І місця

БРИЧКА Максим Ігорович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

НЕБЕСНА Амелія Юріївна – учениця – ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

ІІ місця

МАРЧЕНКО Лоліта Марківна – студентка Кропивницького музичного фахового коледжу;

ДУРАЧ Олексій Дмитрович – учень ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

ІІІ місця

КРИЩУК Василина Русланівна – студентка Кропивницького музичного фахового коледжу;

МУРЗІНА Анастасія Миколаївна – учениця Регіонального центру професійної освіти імені О.С.Єгорова.

·        у номінації «За спортивні досягнення»:

І місця

ДОРОЩУК Олег Євгенович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

ФІЛІППОВА Юлія Олегівна– учениця Кропивницького вищого професійного училища.

ІІ місця

РИЖОВ Олексій Євгенович – студент Олександрійського політехнічного коледжу

КОПІЙКА Роман Ігорович – учень Регіонального центру професійної освіти імені О.С.Єгорова.

ІІІ місця

БРОЯКОВСЬКИЙ Всеволод Олександрович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

САДОВЕНКО Оксана Володимирівна – ученицяКропивницького вищого професійного училища.

Вітаємо переможців конкурсу!

Бажаємо Вам успіхів у здобутті освіти та оптимізму у досягненні поставлених цілей!