Впровадження проєкту “Сучасна шкільна їдальня” в Устинівській школі

Одним із приоритетних завдань освітянської галузі Устинівщини є організація здорового і безпечного шкільного харчування. З цією метою, під час підготовки до нового навчального року, за рахунок районного бюджету було здійснено поточний ремонт харчоблоку КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.», загальною вартістю 55,1 тис. грн.

Раніше в харчоблоці школи існувала нагальна проблема якісного забезпечення санітарно-гігієнічних вимог, оскільки водовідведення не функціонувало. Проте цьогоріч вдалося  це питання вирішити.

Виконані  важливі роботи, що дозволять поліпшити санітарно-гігієнічні умови харчування та приготування їжі для школярів.

Крім цього, для опорного закладу за рахунок коштів з державного бюджету, а це майже 135 тис. грн та співфінансування з районного бюджету  у сумі 34 тис. грн придбано нове обладнання для харчоблоку: 2 електросковорідки, 2 холодидьника, морозильна камера,параковектомат.

Створено умови для забезпечення санітарно-гігієнічних та сучасних технологічних правил приготування їжі.

Наявність сучасного обладнання дасть можливість зменшити рівень споживання електроенергії, а працівники матимуть сучасні й комфортні умови для роботи.