З 7 вересня 2020 року в Смолінському НВО запрацював осучаснений харчоблок шкільної їдальні.

На  оновлення технологічного обладнання спрямовано кошти субвенції з державного бюджету у сумі 156,5 тис. грн та співфінансування з місцевого бюджету у сумі 17,4 тис. грн.

Придбано та встановлено плити з духовою шафою, холодильну камеру, картоплечистку, м’ясорубку промислову, мийки з нержавіючої сталі, виробничі столи.

Створено умови для забезпечення санітарно-гігієнічних та сучасних технологічних правил приготування їжі.  Проведено ремонт приміщень їдальні та харчоблоку за кошти місцевого бюджету.

Для покращення якості харчування, в меню внесено страви з рецептурника Євгена Клопотенка. В подальшому планується організація харчування на основі дабл-меню.