У Кіровоградській області відбулося ЗНО з історії України

06 червня 2018 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 18 пунктів тестування: 7 в м.Кропивницькому, 3 - м.Олександріїї, по 2 у м. Новоукраїнка, Знам’янка, смт Голованівську, по 1 у м. Світловодськ та Новомиргород.

У роботі було задіяно 281 аудиторія, в яких проходили тестування 3972 випускники, що склало 95,2% від загальної кількості зареєстрованих. У роботі пунктів тестування було задіяно 684 особи персоналу.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

08 червня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Працюватиме 7 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї для 1581 зареєстрованого абітурієнта.