У Кіровоградській області відбулося ЗНО з англійської мови

01 червня 2018 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 7 пунктів тестування, 5 з яких працювали в м.Кропивницькому і 2 в м.Олександрії. У роботі було задіяно 114 аудиторій, в яких проходили тестування 1591 випускник, що склало 94% від загальної кількості зареєстрованих. У роботі пунктів тестування було задіяно 280 осіб персоналу та 4 громадських спостерігача.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

Абітурієнти вперше проходять аудіювання під час ЗНО з англійської мови. ЗНО тривало 150 хв., з яких 30 хв. – аудіювання.

За рахунок видатків освітньої субвенції придбані високотехнологічні пристрої для програвання компакт-дисків із звуковим записом з метою створення умов для належного проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Всього облаштовано 109 таких аудиторій (87 – м.Кропивницький та 22 – м.Олександрія) на загальну суму 327,0 тис.грн.

04 червня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Працюватиме 9 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, по 1 у м. Новоукраїнка та в смт Голованівську для 2321 зареєстрованого абітурієнта.