13 липня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології

Відповідно до встановлених вимог в області працювало 12 пунктів тестування: 8 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, по 1 у смт Голованівську, м.Новоукраїнці.

У тестуванні було задіяно 205 аудиторій, в яких здавали зовнішнє незалежне оцінювання 2025 абітурієнтів, що склало 65% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 3049 абітурієнтів). У роботі пунктів тестування було задіяно 486 педагогічних працівників.

У ході проведення ЗНО, в пункті тестування розташованому у м. Кропивницькому було зафіксовано 1 випадок наявності у абітурієнта навушників. Абітурієнт був вилучен з аудиторії та втратив можливість здачі даного предмету.

15 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Працюватиме 9 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, по 1 у смт Голованівську, м.Новоукраїнці.