09 липня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

Відповідно до встановлених вимог в області працювало 27 пунктів тестування: 9 в м.Кропивницькому, 4 - м.Олександріїї, по 2 у м. Знам’янці, Світловодську, смт Голованівську, Новоукраїнці, Новомиргороді, Долинській, по 1 у смт Доброволечківці, м.Гайвороні.

У тестуванні було задіяно 429 аудиторій, в яких здавали зовнішнє незалежне оцінювання 4069 абітурієнтів, що склало 65% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 6293 абітурієнти). У роботі пунктів тестування було задіяно 1059 педагогічних працівників.

За проходженням ЗНО спостерігали журналісти ТОВ «Медіагруп» і 1 газета «Новгородківські вісті».

До пункту тестування, розташованого на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради», абітурієнт не був допущений до здачі ЗНО через підвищену температуру. Учень має змогу пройти тестування з англійської мови під час додаткової сесії.

У ході проведення ЗНО, в пунктах тестування розташованих у м. Олександрії, Знам’янці, Новоукраїнці було зафіксовано 3 випадки наявності у  абітурієнтів мобільного телефону. Абітурієнти були вилучені з аудиторії та втратили можливість здачі даного предмету.

13 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Працюватиме 12 пунктів тестування: 8 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, по 1 у смт Голованівську, м.Новоукраїнці.