У Кіровоградській області відбулося ЗНО з англійської мови

07 липня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Відповідно до встановлених вимог в області працювали 9 пунктів тестування, 6 з яких розміщені в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, 1- м. Гайвороні.

У тестуванні було задіяно 145 аудиторій, в яких здавали зовнішнє незалежне оцінювання 1872 абітурієнти, що склало 89% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 2113 абітурієнтів). У роботі пунктів тестування було задіяно 354 педагогічних працівника.

До пункту тестування розташованого на базі навчально – виховного комплексу «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області абітурієнт не був допущений до здачі ЗНО через підвищену температуру. Учень має змогу пройти тестування з англійської мови під час додаткової сесії.

У ході проведення ЗНО було зафіксовано 1 випадок наявності у  абітурієнту мобільного телефону. Абітурієнт були вилучений з аудиторії та втратив можливість здачі даного предмету.

09 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. Працюватиме 27 пунктів тестування: 9 в м.Кропивницькому, 4 - м.Олександріїї, по 2 у м. Знам’янці, Світловодську, смт Голованівську, Новоукраїнці, Новомиргороді, Долинській, по 1 у смт Доброволечківці, м.Гайвороні.