Інформація проведення ЗНО з фізики в Кіровоградській області

02 липня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Відповідно до встановлених вимог в області працювало 3 пункти тестування розміщені в м.Кропивницькому.

У тестуванні було задіяно 49 аудиторій, в яких здавали зовнішнє незалежне оцінювання 398 абітурієнтів, що склало 55% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 727 абітурієнти). У роботі пунктів тестування було задіяно 120 педагогічних працівників.

У ході проведення ЗНО було зафіксовано 2 випадки наявності у  абітурієнтів: мобільного телефону та паперових підказок. Абітурієнти були вилучені з аудиторій та втратили можливість здачі даного предмету.

06 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з французької, німецької, іспанської мов. Працюватиме 1 пункт тестування у м.Кропивницькому.