Інформація проведення ЗНО з української мови і літератури в Кіровоградській області

30 червня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Відповідно до встановлених вимог в області працювали 33 пункти тестування, 12 з яких розміщені в м.Кропивницькому, 5 - м.Олександріїї, по 2 м.Знам’янці, м. Світловодську, смт Голованівську, , м.Гайвороні, м.Новоукраїнці, м.Новомиргороді, м.Долинській та по 1 смт.Доброволечківці, м.Бобринці.

У тестуванні було задіяно 582 аудиторії, в яких здавали зовнішнє незалежне оцінювання 5940 абітурієнтів, що склало 69% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 8603 абітурієнти). У роботі пунктів тестування було задіяно 1431 педагогічний працівник.

За проходженням ЗНО спостерігали 4 представника від громадських організацій та журналісти «Суспільне телебачення UAКропивницький» і 1 «Новгородківські вісті».

На пунктах тестування розташованих на базі комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської районної ради (1 особа), комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об'єднання «Навчально -виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа» (2 особи) три абітурієнти не були допущені до здачі ЗНО через підвищену температуру. Учні мають змогу пройти тестування з української мови та літератури під час додаткової сесії.

Через поломку орендованого автобусу 3 студенти (основна маса студентів була довезена автомобілями) Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету не змогли дістатися до пункту тестування. За клопотанням адміністрації коледжу до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Центру), з приводу виникнення нестандартної ситуації та рішенням регламентної комісії Центру дані студенти зможуть пройти тестування підчас додаткової сесії.

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури пройшло у відповідності з вимогами. Порушень процедури тестування не зафіксовано.

02 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Працюватиме 3 пункти тестування у м.Кропивницькому.