АНОНС проведення навчальних вебінарів для 10-11 класів області

ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ВЕБІНАРІВ ДЛЯ 10-11 КЛАСІВ з 7 по 24 квітня 2020 р.

(Посилання на онлайн-трасліції з'являться пізніше на сайті управління)

День, дата

ВІВТОРОК (7.04)  (тестовий режим)

СЕРЕДА (8.04)  

ЧЕТВЕР (9.04)  

ПЯТНИЦЯ (10.04)  

12.30 – 13.00

Математика 10 кл.

Свириденко О.Л.

Українська мова 11 клас

Шепель В.О.

Математика 11 клас

Свириденко О.Л.

Українська мова 10 клас

Костенко О.С.

13.30– 14.00

Історія   10 клас

Кушнєрова С.В.

Біологія  10 клас

Литвин С.М.

Історія  11 клас

Кушнєрова С.В.

Біологія  10 клас

Литвин С.М.

14.30 – 15.00

Фізика  10 клас

Буряк Ю.В.

Англійська мова  10 клас

Прибора Р.І.

Фізика  11 клас

Буряк Ю.В.

Англійська мова 11 клас

Леоновець А.С.

 

 

День, дата

ВІВТОРОК (14.04)  

СЕРЕДА (15.04)  

ЧЕТВЕР (16.04)  

ПЯТНИЦЯ(17.04)  

час буде

уточнено

Математика  10 клас

Свириденко О.Л.

Українська література 11 кл.

Павленко В.В.

Математика 11 клас

Свириденко О.Л.

Українська література 10 кл.

Проценко Ю.Є.

час буде

уточнено

Історія   10 клас

Кушнєрова С.В.

Біологія  10 клас

Литвин С.М.

Історія  11 клас

Кушнєрова С.В.

Біологія  10 клас

Литвин С.М.

час буде

уточнено

Фізика  10 клас

Буряк Ю.В.

Англійська мова  10 клас

Прибора Р.І.

Фізика  11 клас

Буряк Ю.В.

Англійська мова 11 клас

Леоновець А.С.

 

 

День, дата

ВІВТОРОК  (21.04)

СЕРЕДА    (22.04)

ЧЕТВЕР (23.04)

ПЯТНИЦЯ (24.04)

час буде

уточнено

Математика  10 клас

Свириденко О.Л.

Українська мова 11 клас

Руденко Л.М.

Математика 11 клас

Свириденко О.Л.

Українська мова 10 клас

Школьна О.О.

час буде

уточнено

Історія   10 клас

Кушнєрова С.В.

Біологія  10 клас

Литвин С.М.

Історія  11 клас

Кушнєрова С.В.

Біологія  10 клас

Литвин С.М.

час буде

уточнено

Фізика  10 клас

Буряк Ю.В.

Англійська мова  10 клас

Прибора Р.І.

Фізика  11 клас

Буряк Ю.В.

Англійська мова 11 клас

Леоновець А.С.

 

ВІДОМОСТІ ПРО ВЧИТЕЛЯ

 

ПІБ  ВЧИТЕЛЯ

ПРЕДМЕТ

Інформація

Свириденко Олена Леонідівна

математика

Заслужений учитель України, вчитель вищої категорії,

«вчитель-методист»

Кушнєрова Світлана Вікторівна

історія

Вчитель вищої категорії, «старший вчитель»

Буряк Юрій Володимирович

фізика

Вчитель вищої категорії, «вчитель-методист»

Литвин Сергій Миколайович

біологія

Вчитель вищої категорії, «вчитель-методист»

Прибора Роман Іванович

англійська мова

Кандидат педагогічних наук, вчитель вищої категорії,

Леоновець Андрій Сергійович

англійська мова

Вчитель вищої категорії, «старший вчитель»

Шепель Валентина Олексіївна

Українська мова  та література

Вчитель вищої категорії, «старший вчитель»

Павленко Вікторія Володимирівна

Українська мова  та література

Вчитель вищої категорії, «вчитель-методист»

Руденко Лариса Миколаївна

Українська мова  та література

Вчитель вищої категорії, «старший вчитель»

Костенко Олександра Сергіївна

Українська мова  та література

Вчитель вищої категорії

Школьна Ольга Олексіївна

Українська мова  та література

Вчитель першої категорії

Проценко Юлія Євгенія

Українська мова  та література

Вчитель другої категорії