Фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» відбувся 20-23 лютого на базі ДПУ «МДЦ «Артек» спортивний комплекс «Меридіан»

У столичному СК «Меридіан» визначилися переможці Всеукраїнського фіналу Cool Games. Протягом трьох днів 550 школярів з 24 областей України та міста Києва змагалися у трьох вікових дивізіонах 9–10 років, 11–13 та 14–17 років.

Щиро вітаємо збірну команду Кіровоградської області, а саме школярів першого вікового дивізіону (9-10 років) - Комунального закладу «Навчально-виховного об’єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей» Міської ради міста Кропивницького, другого вікового дивізіону (11-13 років) - Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради», третього вікового дивізіону (14-17 років) - Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання» загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №17 - центр естетичного виховання Калинка» Кіровоградської міської ради» та вчителів фізичної культури, які протягом року старанно і віддано готували учнів до участі у змаганнях: Сухоручка Олександра Ігоровича, Євтягіна Максима Миколайовича, Белобабченка Олега Леонідовича, а також хочемо відзначити Шевчука Олександра Володимировича, вчителя фізичної культури Комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 ‑ позашкільний центр" Кіровоградської міської ради за активну участь у обслуговуванні всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

За результатами Всеукраїнського фіналу Cool Games 2020 р. Кіровоградська область виборола 2 місце – 3 віковий дивізіон (2002–2005 рр.)

Переможці були нагороджені сертифікатом на 8000 грн. від Благодійного фонду Parimatch Foundation, отримані кошти будуть витрачені на купівлю спортивного інвентарю для змагань «Cool Games».

Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту.