Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkillsUkraineвдруге відбувся в Україні 1 грудня 2017р. у м.Київ на базі Київського ВПУ швейного та перукарського мистецтва за компетенцією - "Перукарське мистецтво". У конкурсі взяло участь 150 учасників з 25 регіонів країни.                                  Державний навчальний заклад «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» в компетенції«перукарське мистецтво» представляла учениця групи ПРМ-17 Дибенко Катерина (майстер виробничого навчання Буркова А.В.) та експерт – викладач професійно-теоретичної підготовки груп перукарів Музика Тетяна Володимирівна.  Перед  конкурсантом стояли слідуючі завдання:

Модуль А – створення технологічної картки виконання жіночої стрижки на довгому волоссі;

Модуль В – виконання жіночої стрижки на довгому волоссі;

Модуль С – виконання макіяжу;

Модуль D-  виконання тематичної жіночої зачіски на довгому волоссі “ Молодіжна вечірка».

Молода майстриня за участь вконкурсі була нагороджена ДипломомВсеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine.

Підтримала кропивничан директор НМК ПТО у Кіровоградській області  Шелудько А.П.

Участь у конкурсі - уже перемога !ВІТАЄМО!!!