У Кропивницькому відбувся обласний конкурс «Студентська ліга»

У рамках відзначення в області Міжнародного дня студента 11-15 листопада 2019 року в м. Кропивницький управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації було організовано обласний конкурс «Студентська ліга».

Захід проходив в 3 етапи: «Спортивний», «Інтелектуальний» та «Творчий». 8 команд від закладів вищої та фахової передвищої освіти області боролися за Кубок кращого навчального закладу у 2019 році. Кожен заклад представляв команду у кількості 7 осіб. Студентство продемонструвало всебічний розвиток сучасної молоді. Всі учасники конкурсу були нагороджені призами.

Переможцем стала команда «Скіф» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

II місце здобула команда державного навчального закладу «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», а III місце – команда Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.